Veliki uspeh pozorišne predstave „Maturanti“

Pozorišna predstava „Maturanti“ nastala je zalaganjem, trudom i kreativnošću dramske sekcije naše škole, pod vođstvom profesorke srpskog jezika i književnosti Nataše Milanović.

Predstava je prvi put prikazivana u sklopu proslave 60 godina postojanja škole, 24.9.2018. Odmah je izuzetno dobro prihvaćena od publike, kako učenika, tako i odraslih. Već prvi komentari ukazivali su na to da su učenici naše škole osmislili i realizovali veoma  originalno, duhovito, ali i edukativano umetničko delo.

Nakon premijernog izvođenja, predstava je nastavila da se razvija i osvaja srca šire publike. Prikazana je:

• Na manifestaciji „Bazar medicine“, koja je održana je 12.12.2018.g u Tehnološkoj školi u Paraćinu
  • U Kulturnom centru u Jagodini, 27.2.2019.g.
  • U Ćupriji, 18.3.2019, u sali ŠOMO. Ovom prilikom održane su dve predstave, jedna za srednjoškolce, druga za sve zainteresovane građane

Ppozorišne predstava „Maturanti“ ima humanitarni karakter, što predstavlja njen dodatni kvalitet. Novac sakupljen od predstave donira se našoj nastavnoj bazi – Opštoj bolnici u Ćupriji, odeljenju pedijatrije.