Наша професорка добила признање за стручни рад на 3. Националном конгресу УУМСЗТ

Марија Петровић, професорка наше школе и организатор наставе здравствене неге, учествовала је на 3. Националном Конгресу Уније удружења медицинских сестара и здравствених техничара републике Србије, који је одржан 6-10.11.2019.г на Тари, у хотелу „Оморика“.

Професорка Марија Петровић је одржала постер презентацију на тему: „Партиципација медицинске сестре -техничара у првој помоћи код метода привремене хемостазе и трауматске ампутације“ . На конгресу је 26 учесника приказало своје стручне радове – постер презентације. Стручни одбор конгреса и председник УУМСЗТ Радмила Јазић издвојили су три најбоље презентације и међу њима рад наше професорке. За запажену презентацију и методолошки приступ у изради стручног рада наша професорка је добила и признање.

Поносни смо на успех наше професорке, која на најбољи могући начин промовише нашу школу и остварује односе сарадње са Унијом удружења медицинских сестара и здравствених техничара републике Србије.

kongres_sestara_4
kongres sestara_6