Истраживање на основу резултата анкете

Поштовани родитељи, драга децо,

У току четврте недеље учења на даљину одлучили смо да кроз анкету проверимо  да ли то добро радимо, шта недостаје предавањима професора, да ли вам одговарају начини реализације наставе, како се сналазите, колико подржавамо једни друге, да ли имате сугестије, похвале и критике.

Неизмерно вам се захваљујема на стопостотном одазиву који потврђује да смо на правом путу и да ћемо сви заједно победити ову ситуацију. Резултати анкете су анализирани  и уобличени у једно добро истраживање кроз које се може видети  колико смо сви заједно успели у овој мисији. Наравно,  најважније је  да сви будете здрави и спремни се вратите у школске клупе на радост ваших родитеља и понос ваше школе. До тада, треба да знате да ваша школа брине о вама и да ће учинити све да вам обезбеди што квалитетније знање.

Погледајте резултате овог истраживања. Видећете да резултати ове анкете нису за нас само бројке, већ путоказ ка остваривању што квалитетнијег рада и сарадње са ученицима.

Анализа резултата анкете

Остајте ми здрави