Istraživanje na osnovu rezultata ankete

Poštovani roditelji, draga deco,

U toku četvrte nedelje učenja na daljinu odlučili smo da kroz anketu proverimo  da li to dobro radimo, šta nedostaje predavanjima profesora, da li vam odgovaraju načini realizacije nastave, kako se snalazite, koliko podržavamo jedni druge, da li imate sugestije, pohvale i kritike.

Neizmerno vam se zahvaljujema na stopostotnom odazivu koji potvrđuje da smo na pravom putu i da ćemo svi zajedno pobediti ovu situaciju. Rezultati ankete su analizirani  i uobličeni u jedno dobro istraživanje kroz koje se može videti  koliko smo svi zajedno uspeli u ovoj misiji. Naravno,  najvažnije je  da svi budete zdravi i spremni se vratite u školske klupe na radost vaših roditelja i ponos vaše škole. Do tada, treba da znate da vaša škola brine o vama i da će učiniti sve da vam obezbedi što kvalitetnije znanje.

Pogledajte rezultate ovog istraživanja. Videćete da rezultati ove ankete nisu za nas samo brojke, već putokaz ka ostvarivanju što kvalitetnijeg rada i saradnje sa učenicima.

Analiza rezultata ankete

Ostajte mi zdravi