Anketa o realizaciji nastave na daljinu

Poštovani roditelji, draga deco,

Duboko smo zagazili u četvrtu nedelju učenja na daljinu. U želji da proverimo da li to dobro radimo, šta nedostaje predavanjima profesora, da li vam odgovaraju načini realizacije nastave, kako se snalazite, koliko podržavamo jedni druge, da li imate sugestije, pohvale i kritike, odlučila sam da sporvedem anketu u koju ste uključeni vi, naši đaci i  Vaši roditelji.

Neizmerno vam se zahvaljujema na stopostotnom odazivu koji potvrđuje da smo na pravom putu i da ćemo svi zajedno pobediti ovu situaciju.

Rezultate ankete ću analizirati i uobličiti u jedno dobro istraživanje koliko smo svi zajedno uspeli u ovoj misiji  sa najvažnijom činjenicom da svi budete zdravi i spremni se vratite u školske klupe na radost vaših roditelja i ponos vaše škole.

Ostanite kod kuće, učite i stičite znanje koje vam niko nikada, deco, ne može uzeti.

Ostajte mi zdravi

Direktorka škole, Zorica Marinković