Анкета о реализацији наставе на даљину

Поштовани родитељи, драга децо,

Дубоко смо загазили у четврту недељу учења на даљину. У жељи да проверимо да ли то добро радимо, шта недостаје предавањима професора, да ли вам одговарају начини реализације наставе, како се сналазите, колико подржавамо једни друге, да ли имате сугестије, похвале и критике, одлучила сам да спорведем анкету у коју сте укључени ви, наши ђаци и  Ваши родитељи.

Неизмерно вам се захваљујема на стопостотном одазиву који потврђује да смо на правом путу и да ћемо сви заједно победити ову ситуацију.

Резултате анкете ћу анализирати и уобличити у једно добро истраживање колико смо сви заједно успели у овој мисији  са најважнијом чињеницом да сви будете здрави и спремни се вратите у школске клупе на радост ваших родитеља и понос ваше школе.

Останите код куће, учите и стичите знање које вам нико никада, децо, не може узети.

Остајте ми здрави

Директорка школе, Зорица Маринковић