Bazar medicine

Na manifestaciji „Bazar medicine“, koja je  održana je 12.12.2018.g u Tehnološkoj školi u Paraćinu, učestvovale su tri škole: Tehnološka škola u Paraćinu, Visoka medicinska škola strukovnih studija u Ćupriji i Medicinska škola u Ćupriji. Cilj ove manifestacije je promocija škola, profila, znanja i veština stečenih u školama. Namenjena je učenicima osmog razreda, maturantima srednjoškolcima i svima koji znaju vrednost najmoćnijeg oružja – znanja.

Našu školu su  u prostorijama Tehnološke škole predstavljali učenici i profesori sledećih profila: fizioterapeutski tehničar, medicinska sestra tehničar i laboratorijski tehničar. Osim toga, u  pozorištu u Paraćinu je održana predstava Maturanti, čiji je cilj humanost i prikupljanje sredstava namenjenih pedijatrijskom odeljenju Opšte bolnice u Ćupriji. Predstavu je osmislila i realizovala dramska sekcija naše škole, a predviđene su još dve humanitarne predstave, u Ćupriji i Jagodini.

previous arrownext arrow