Базар медицине

На манифестацији „Базар медицине“, која је  одржана је 12.12.2018.г у Технолошкој школи у Параћину, учествовале су три школе: Технолошка школа у Параћину, Висока медицинска школа струковних студија у Ћуприји и Медицинска школа у Ћуприји. Циљ ове манифестације је промоција школа, профила, знања и вештина стечених у школама. Намењена је ученицима осмог разреда, матурантима средњошколцима и свима који знају вредност најмоћнијег оружја – знања.

Нашу школу су  у просторијама Технолошке школе представљали ученици и професори следећих профила: физиотерапеутски техничар, медицинска сестра техничар и лабораторијски техничар. Осим тога, у  позоришту у Параћину је одржана представа Матуранти, чији је циљ хуманост и прикупљање средстава намењених педијатријском одељењу Опште болнице у Ћуприји. Представу је осмислила и реализовала драмска секција наше школе, а предвиђене су још две хуманитарне представе, у Ћуприји и Јагодини.

ArrowArrow